Nowoczesna ochrona komputera z pakietami Norton 360
Programy

Nowoczesna ochrona komputera z pakietami Norton 360

Ochrona zasobów komputerowych przed działaniem różnego rodzaju złośliwego oprogramowania jest czymś koniecznym. Na rynku proponowanych jest wiele różnych antywirusów i trzeba przyznać, że większość z nich to dobrej jakości produkty. Warto w tym względzie stawiać na markową ochronę zasobów komputera, która daje pewność skutecznego działania. Między innymi można tu wskazać na firmę Norton. Skoro mowa o niej, to nie sposób nie wspomnieć o najnowszym produkcie, który w niedługim czasie powinien znaleźć się w zasięgu dostępności polskich użytkowników komputerów. Mowa jest o:

Nowa wersja programu antywirusowego jest jeszcze bardziej skuteczna i jeszcze bardziej wydajna.

Korzyści związane ze stosowaniem nowego Norton 360

Ten program jest związany z szeregiem różnych korzyści, które nie były dotychczas dostępne lub też były dostępne w mniejszym zakresie. Do podstawowych korzyści, o których mowa, na pewno zaliczyć trzeba możliwość zabezpieczenia w ramach jednej subskrypcji aż 10 różnych urządzeń działających w oparciu o Androida lub IOS, a  także 10 komputerów MAC oraz PC.

Bardzo ważnym elementem jest zastosowanie określonych narzędzi, dzięki którym nawet dzieci mogą bezpiecznie korzystać z dobrodziejstw Internetu. Norton 360 daje aż 25 GB miejsca w chmurze, co pozwala umieścić tam kopie zapasowe z danych komputerowych. Ważne jest to, że dzięki temu programowi użytkownik jest ostrzegany przed pobieraniem różnego rodzaju podejrzanych i niebezpiecznych aplikacji, co w dobie współczesnej jest elementem niezbędnym. Istnieje tutaj także usługa 100% virus protection promise, dzięki której klient ma możliwość skorzystania z fachowej pomocy specjalisty w zakresie programów firmy Norton.

Różnice pomiędzy wersjami

Pomiędzy poszczególnymi wersjami programu istnieją pewne istotne różnice. Wersja standard zabezpiecza jedno urządzenie, wersja Deluxe do pięciu urządzeń, a wersja premium do wspomnianych wcześniej dziesięciu urządzeń. W każdej z wersji istnieje ochrona przed spyware, przed oprogramowaniem destrukcyjnym oraz wszelkiego rodzaju zagrożeniem pochodzącym z internetu.

W każdej z wersji klient ma także odpowiednią ochronę swoich finansów w internecie. Poza tym również wszystkich wersji dotyczy ochrona virus protection promise. Oprócz wersji standard, w pozostałych dwóch klient ma zapewnioną ochronę komputera lub innego urządzenia tylko w jednej subskrypcji. Im wyższa wersja oprogramowania, tym więcej przydatnych funkcji, które warto posiadać w dobie, gdy każdego dnia powstaje wiele różnych form oprogramowania złośliwego.

Właściwa ochrona zasobów komputera jest niezwykle istotna zarówno w odniesieniu do różnych instytucji jak i do osób prywatnych. Ważne jest zachowanie pełnej ostrożności, ale również posiadanie odpowiedniego oprogramowania antywirusowego, a produkt marki Norton na pewno jest jednym z tych, który można polecić. W szczególności warto tu podkreślić profesjonalizm ochrony dawanej przez Norton 360.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.