laptop
Media

Komputery All in One

Komputery nowej generacji, zwane komputerami All in One, mogą być mylone z laptopami. Różnic pomiędzy nimi nie mamy zbyt wiele, aczkolwiek te różnice oczywiście są zasadnicze. Komputery All in One to nic innego jak urządzenia, które w jednym monitorze mają umieszczone wszystkie niezbędne podzespoły. W porównaniu do laptopów, komputery All in One mają znacznie większy ekran, który znacząco poprawia jakość pracy.

Zalety i walory

 Podobnie jak i inne rodzaje urządzeń, tak i tutaj możemy wskazać na konkretne wady oraz zalety tego rodzaju urządzeń. Do podstawowych zalet komputerów All in One należy na pewno zaliczyć to, że wszystkie niezbędne elementy mamy umieszczone w jednym urządzeniu. Poza tym także taki komputer zajmuje naprawdę bardzo niewiele miejsca. Zazwyczaj mowa jest o bardzo eleganckim designie, aczkolwiek nie dla każdej osoby jest to najbardziej istotne.

W przypadku wielu modeli takich komputerów mowa jest o ekranie z funkcją dotykową. Zasadniczo komputery All in One cechują się stosunkowo niską wagą, na co na pewno należy zwrócić uwagę. Komputery All in One to jednakże nie tylko zalety, ale także i pewne wady. Do tych podstawowych należy na pewno zaliczyć dosyć ograniczone możliwości w zakresie rozbudowy. Ponadto także mamy do czynienia z bardzo wysokimi cenami jeśli chodzi o wydajne konfiguracje. Komputery All in One są urządzeniami, które zasadniczo nie są bardzo popularne, aczkolwiek wiele osób decyduje się na ich zakup, ponieważ takie rozwiązanie jest dla nich najbardziej korzystne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.